Her får du håndlaget lakris fra Sverige, laget med rålakris fra Calabria og kombinert med belgisk sjokolade i hvit, mørk, melk og karamell. Smakene spenner fra tidløse klassikere til helt nye, eksklusive limited editions – nøye utviklet for å gi både overraskelser og nytelse hver dag frem til jul (og litt til).
Haupt Lakrits er grunnlagt av Christian og Camilla Haupt, med et tydelig mål: å lage verdens beste lakris. Inspirert av den islandske tradisjonen med å blande sjokolade og lakris, har de siden 2014 utviklet unike smaker som har vunnet hjertene til lakriselskere verden over.
Denne julekalenderen er en gave i seg selv – like perfekt å gi bort til en som elsker lakris, som å unne seg selv i desember. Med sitt elegante design og luksuriøse innhold er den en adventstradisjon som sprer ekte glede.
– 25 luker med håndlaget lakris og sjokolade
– Smaker: hvit, mørk, melk og karamell kombinert med lakris
– Inneholder både klassikere og limited editions
– Produsert i Sverige med rålakris fra Calabria
– Perfekt som gave eller for egen nytelse i adventstiden